Kadra

Zespół do zadań specjalnych

Justyna

Dyrektor/Opiekun w grupie MiniLudki

Zielona Kraina to część życia, nie tylko praca. Każdego dnia dba o to, by stworzyć atmosferę wzajemnego zrozumienia i wsparcia zarówno dla dzieci jak

i ich rodziców.

Marlena

Opiekun w grupie MaxiLudki

Aktywne zabawy, szaleństwa na konstrukcjach, tory przeszkód to specjalność Marleny. Z wielką empatią i zrozumieniem uczestniczy z dziećmi w codziennych przygodach i pomaga przezwyciężać pojawiające się trudności.

Ania

Opiekun w grupie MaxiLudki

Miłośniczka zajęć Sensoplastyka. Potrafi wyczarować kolorowy makaron, lepiącą mąkę i galaretkowe wyspy. Uwielbia czytać i wymyślać bajki. Swoim optymizmem i uśmiechem nakręca do działania całą kadrę i dzieci.

Iza

Opiekun w grupie MiniLudki

Iza to wulkan energii. Inicjatorka Zielonoludkowych imprez tematycznych, spontanicznych zabaw, nietuzinkowych dekoracji. Ciepło i otwartość sprawia, że w jej  ramionach znajdują ukojenie największe smutki.

Kamila

Opiekun w grupie MaxiLudki

To ciepła, empatyczna i pomysłowa osoba. Podobnie jak Ania fascynuje ją Sensoplastyka i wieloaspektowość wczesnego rozwoju dziecka. W tej chwili przygotowuje się do najpiękniejszej przygody w swoim życiu - bycia mamą. 

Marta

Fizjoterapeuta

Zawsze uśmiechnięta. Ma świetne podejście do dzieci. W pracy z ludźmi nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Uważa, że podstawą wszystkiego jest komunikacja i szacunek dla drugiej osoby.

Lidia

Lektor francuskiego

Energetyczna i pomysłowa. Każde zajęcia z Lidią to niezwykła i muzyczna podróż do Francji.

Lektor

Lektor angielskiego

Naturalność, komunikacja i otwartość. Obecność przy dziecku i wspomaganie jego rozwoju. To właśnie tym kieruje się w pracy z dziećmi.

© 2020 by Zielona Kraina. 

  • White Facebook Icon