O nas

Twoje Dziecko jest w dobrych rękach

Zróżnicowane przedszkole

Nasza wizja

W Zielonej Krainie każdy dzień to nowa przygoda. Czasami jest to spokojny rytm, czasami absolutnie artystyczny nieład. Nasz dzień to istny galimatias, którego scenariusz piszą dzieci.


Co tak naprawdę się tu dzieje? Tańczymy, śpiewamy, gramy, malujemy, czytamy bajki, rozmawiamy, spędzamy czas w ogrodzie, odpoczywamy i….znowu tańczymy

i szalejemy, po prostu bawimy się na całego.

Stawiamy na wszechstronny rozwój dziecka w zgodzie z jego indywidualnymi potrzebami.

 

Życie w zgodzie z naturą to przede wszystkich wspieranie dzieci w ich naturalnym rozwoju. Szanujemy indywidualizm każdego dziecka, rozumiemy, że każda zmiana w ich życiu dzieje się w swoim tempie.

 

Wspieramy ich w tym, nie narzucając momentu, w którym ma się to zadziać. To dzieci są ekspertami swoich potrzeb, a my towarzyszami i ostoją.


Natura jest dla nas inspiracją. Doskonale obrazuje proces wzrostu dzięki pielęgnacji i wspierania bez konieczności ingerencji w jej korzenie.


Świat, w których żyją nasze dzieci jest dla nas ogromnie ważny, dlatego dbamy o otoczenie, sadzimy kwiaty, warzywa, owoce, dbamy o nasz żłobkowy kącik hygge.


Zależy Nam na tym, by Maluchy czuły się tu bezpiecznie, było radosne i szczęśliwe, a Państwo ze spokojem mogli wykonywać codzienne obowiązki.

Zdrowie i bezpieczeństwo

W Zielonej Krainie opiekę nad dziećmi sprawują osoby z przygotowaniem pedagogicznym, psychologicznym, kwalifikowane opiekunki dziecięce, pielęgniarka oraz fizjoterapeutka. Zapewniamy okresową opiekę psychologa, logopedy oraz okresowe badania przesiewowe.


W salach i pomieszczeniach sanitarnych zapewnione jest odpowiednie zaplecze dydaktyczne i higieniczne posiadające wymagane certyfikaty i atesty.


Sale wyposażone są w oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji i ozonacji.


Żłobek posiada pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej i wpisany jest do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych m.st. Warszawy

Każde Dziecko posiada ubezpieczenie NNW.

Ręka dziecka

© 2020 by Zielona Kraina. 

  • White Facebook Icon