top of page

Program

Zabawa i wolność

Pencils Icon

Sztuka

W każdym tygodniu dzieci mają szansę wyrażania samych siebie poprzez zajęcia plastyczne, techniczne, sensoryczne. Wykorzystujemy różne formy, materiały, struktury, kolory, by jak najbardziej pobudzić twórczą stronę naszych Zielonoludków.

Drums Icon

Muzyka

Muzyka towarzyszy nam każdego dnia i przez cały dzień. Śpiewamy, tańczymy, słuchamy, naśladujemy dźwięki. Od rytmicznych elementów po klasyczne melodie i pieśni.

Playball Icon

Aktywność

Ruch to nasz atrybut. W sali gimnastycznej i w ogródku Dzieci mają możliwość ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz kompensacyjnych, na zajęciach rytmicznych i muzycznych wyrażania swojej ekspresji, a zajęcia językowe wplecione są w rytm naszej codzienności.

ABC Cubes

Języki

W Zielonej Krainie Dzieci mają możliwość obcowania z językiem Angielskim i Francuskim. Przedpołudnie z językiem angielskim zapewnia Native Speaker anglojęzyczny oraz lektor języka angielskiego i francuskiego.

Abacus Icon

Warsztaty

Nasze ulubione cykliczne warsztaty to oczywiście Sensoplastyka i Kuchcikowo. Do tych zajęć używamy naturalnych przedmiotów i składników. Świat - to warsztaty, które wprowadzają nasze Zielonoludki w różnorodność kulturową, etniczną, językową. Słuchamy muzyki regionalnej, poznajemy nowe smaki.

Bicycle Icon

Ogródek

Pogoda nam nie straszna. Jesienią zbieramy liście do naszych prac plastycznych, urządzamy wyścigi samochodowe, zimą karmimy ptaki i lepimy bałwany, wiosną sadzimy rośliny i pielęgnujemy je, latem zbieramy jabłka, gruszki i wiśnie. Ponadto urządzamy nasze ogródkowe domki, malujemy kredą, bujamy się na huśtawce, zjeżdżamy na zjeżdżalni, budujemy zamki z piasku, po prostu bawimy się na całego.

bottom of page